top of page

OGŁOSZENIA PARAFIALNE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - dn. 19 MAJA 2024 R.

1. Przeżywamy dziś uroczystość Zesłania Ducha Św. kończącą okres wielkanocny. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernym, którzy będą pobożnie uczestniczyć w śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź”.


2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie po mszy św. wieczornej.


3. We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.


4. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.


5. W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.


6. Wczoraj Pierwszą Komunię Św. i rocznicę przeżywały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łajskach. Dzieci komunijne będą przychodzić na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na msze św. o godz. 18:00.


7. Organizujemy pielgrzymkę do Kodnia i okolic w sobotę 8 czerwca. Wyjazd z naszego parkingu o godz. 7:00. Informacji udziela i zapisy przyjmuje Ks. Mariusz.


8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku„Idziemy” m.in. „Józef Ulma wciąż odkrywany” – o osobie błogosławionego opowiada jego bratanek Jerzy Ulmapracownik Muzeum Polaków ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Comentarios


bottom of page