1. Dziś po mszach św. zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie prowadzonej przez naszą diecezję parafii Św. Augustyna w Kambii w Sierra Leone.
2. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele msze św. o godz. 17:30 i 18:00. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Św. Piotra w Rzymie i działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
3. We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Bł. Elżbiety Róży Czackiej, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
4. W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
5. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy od godz. 17:30. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszych sobót po mszy św. o godz. 18:00. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną, bielanki, ministrantów, lektorów i wszystkich parafian. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne.
6. Od dziś obowiązuje już wakacyjny porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele nie ma w kościele mszy św. o godz. 10:30 a w dni powszednie nie ma mszy św. o godz. 7:00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00-17:20.
7. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat do udziału w zajęciach Letniej Pracowni Artystycznej. To doskonała okazja do rozwijania talentów plastycznych, twórczej zabawy oraz spędzenia czasu w miłej i inspirującej atmosferze. Zajęcia odbędą się 8 lipca i 5 sierpnia o godz. 10:00. Koszt materiałów to 40 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegóły i nr telefonu do zapisów na plakatach informacyjnych.
8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m. in. „Szkoła bez smartfonów” – Co mogą zrobić rodzice, by dzieci wytrzymały bez telefonu? – mówi Janusz Wardak w wywiadzie Moniki Odrobińskiej.